8/21/2015

Priklausomybė popieriui su pašto ženklais
Ar žinot tą jausmą, kai savo pašto dėžutėje, be trijų vabalų dar randate ir laišką? Atviruką?Aš žinau. Ir, žmonės, galiu pasakyti, kad tas jausmas yra nuostabus. Rašyti, siųsti, gauti. Tai yra pasakiškas procesas.
Pirmiausia, tai noriu visus pakviesti užsiregistruoti į Postcrossing'ą. Tai yra nuostabi internetinė svetainė, jungianti viso pasaulio pašto dėžutes ir jų savininkus.
Iš pradžių tai jums tereikia užsiregistruoti. Tada išsitraukti adresą, žmogaus, kuriam jūs siųsite atvirlaiškį, Trečias dalykas - jums tereikia užrašyti atviruką, ir būtinai užrašyti atvirutės ID, kurį jums duos postcrossing'as, kad žmogus, gavęs atvirutę, galėtų ją užregistruoti. O paskutinis punktas skambėtų taip: Nueikite į paštą ir išsiųskite.
Beje, tai yra nemokama svetainė, kurioje jūs mokate tik už atvirutės siuntimą. Kai jūsų pirmoji atvirutė nueis, po kurio laiko atvirutę gausite ir jūs. Šiuo metu aš esu gavusi 15 atvirukų iš Amerikos, Suomijos, Indonezijos, Rusijos, Kazakstano, Vokietijos, Kinijos, Korėjos, Anglijos, Čekijos ir Taivano. Išsiuntusi atvirukus irgi esu į įvairias šalis: Ispaniją, Nyderlandus, Baltarusiją, Prancūziją ir daug kitų, jau paminėtų prie gautų atvirukų, šalių.

Tikrai gera galimybė patobulinti anglų kalbą, susirasti naujų pažinčių bei pažinti pasaulį.
Rekomenduoju šį projektą visiems pašto dėžučių turinio mėgėjams.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą