8/19/2016

Benny and Joon, 1993

 
 
"..except for being a little mentally ill, she's pretty normal."
 
 
Labai šiltas, mielas ir nevarginantis filmas.Vienas iš tokių, po kurių jautiesi kaip atsigėręs šiltos arbatos, šildančios tavęs iš vidaus, tačiau nesijauti perpildytas, tai yra, nesuki dėl to sau galvos.
 
 
Benis - mielas vaikinas, praktiškai, paaukojęs savo gyvenimą jaunesniajai seseriai Džiunei. Mergina talentinga, tačiau yra psichiškai nesveika.
 
Semas - neįprastai šaunus vaikinas, puikiai pamėgžiojantis Basterį Kytoną, amerikietį aktorių, kino komedijos klasiką, tačiau nemokantis daryti kai kurių žmonėms įprastų dalykų, kaip pavyzdžiui, skaityti.
 
Džiunė ir Semas smagiai leidžia laiką, gerai sutaria, o Benis, tuo tarpu, gali sau leisti leistis į savo gyvenimo paieškas. Neilgai trukus, Džiunės ir Semo draugystė perauga į keistoką meilę. Džiunė jaučiasi atradus savo dalį, užpildyta. Tačiau apie tai sužinojus Beniui, prasideda visi nesutarimai. 
 
Nepaprastai žavūs aktoriai ir jų vaidyba. Kaip ir sakiau, viskas labai gražu ir šilta.
 
Labai patiko Johnny Depp'o vaidmuo. Šiaip ar taip, filmą, daugiau ar mažiau, žiūrėjau dėl šio aktoriaus.
 
Buvau mačiusi kelias, labai gražias, ištraukas, kurios taip sudomino, kad labai norėjau pamatyti šį filmą. Deja, žiūrint patį filmą, jaučiausi beveik kaip viską mačius. Bet tų įdomiųjų ištraukų buvo gana daug, todėl, kad ir matyta, filmas nepabodo.
Žavu, labai žavu

Prieš žiūrėdami nežiūrėkite ištraukų, jau ir taip pakankamai daug nuotraukų šitame įraše, tuomet bus įdomiau ir netikėčiau. Rekomenduoju.
 
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą